Brusinková Ovesná kaše DR. Oetker

Aktualizace: 22. čvn 2020Do dnešní recenze máme připravenou Ovesnou kaši od DR.OETKER, konkrétně se jedná o příchuť Brusinka. Tato kaše obsahuje laktózu.


· 60% Ovesných vloček

· 8% brusinek (proslazené)

· Dále cukr, škrob, sušené mléko atd viz etiketa kaše


Cena v obchodě je standardně něco kolem 15,- Kč v akci se dá koupit za cca 10,- Kč. Je tato kaše dobrá? Vyplatí se ji koupit? Reklamní slogan hlásá "Žijte zdravě" je tato kaše tak zdravá? Na to se podíváme v naší krátké recenzi.


Po rozbalení prodejního balení na vás dýchne až nepřirozeně sladké aroma (ono se není co divit, kaše která má hmotnost 62g má 6,7gcukru na 100g výrobku (nezdá se vám to moc? Je to jedna polévková lžíce cukru a to už je pěkná nálož. To nevypadá příliš zdravě).


Samotná sypká směs působí na vzhled poměrně moučně a jsou v ní i celé sušené brusinky. Nicméně odér (přeslazená vůně aroma) nedělá dobrý dojem.
Kaši zalejeme a připravíme dle návodu.

Začneme konzumovat po 5 minutách které jsou napsány v návodu.

První dojem je abnormální sladkost. Mám rád sladké věcí, ale toto je velice přeslazené a toho aroma je zbytečně moc. Kaše je velice lepivá a v ústech je moučná, což není zcela ideální. Po pár soustech už nemáte chuť na další.

Po konzumaci kaše se člověk cítí, jakoby snědl balení Tureckého medu a zapil to CocaColouTuto kaši z tohoto důvodu nemůžeme doporučit dospělím, ani dětem


Plusy:

+ Pěkné balení

+ Celé kousky brusinek (proslazených)


Mínusy:

- přehnaně moc aroma

- lepivá

- moučná struktura

41 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše